Metronet Bilgisayar Yazılım Donanım Hizmetleri, denizli dia bayi, izmir dia bayi, dia destek

dia servis anlaşması, Metronet dia satış noktası, Metronet dia destek hattı

Denizli Metronet dia servis, Denizli dia uzaktan yardım, dia satış, dia bakım

  • 0 (850) 532 6876
  • info@metronet.gen.tr
  • Türkçe
UZAKTAN YARDIM

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Sizin için düşünüyoruz, fikir üretiyoruz, uyguluyoruz....

2002 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine bilgisyar netsis satışı ve desteği, donanım satışı, teknik servisi, network çözümleri ve danışmanlık hizmetleri olarak başlamıştır. Genel olarak başta bulunduğu çevredeki bireysel ve kurumsal müşterilere hizmetler veren firmamız zaman içinde müşteri portföyünü artımış ve toplu iş merkezleri, sanayi ve firmalara da hizmet vermeye başlamıştır.

Zaman içinde alanında uzmanlaşan firmamız, donanım ürünlerinde türkiye'de dağıtım yapan firmaların bayiliğini alarak ürün çeşitliliğini artırmış, yazılım ürünlerinde de müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ederek bu ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunacak firmalarla çözüm ortaklığına girmiştir.

Firmamız, insan kaynağınıda önem vermiş hepsi konusunda uzman, kalifiye bir ekip kurmuş, şirket içi eğitimlerle personelini yetiştirmiş ve hizmet kalitesini artırmanın sürekli araştırmasını yapmıştır.

Tüm bu çalışmaları ve gayretleri sonucunda sektörde herkes tarafından bilinen bir firma durumuna gelmiş, müşteri portföyü artmış ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Firmamız kalitesini ve çalışmalarını tescillemek, marka bilinirliğini kalıcı hale getirmek için kalite ve marka çalışmalarını başlatmış ve hizmetlerindeki kalitesini sürekli hale getirmeye çalışmaktadır.

İletişim

İletişim bilgilerimiz ve sosyal medya üzerinden de bizi takip ederek bizimle ilgili güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

  • Yenişehir Mahallesi Servergazi Villaları 53/2 Sokak No:46 Merkezefendi / DENİZLİ
  • 0 (850) 532 6876
  • info@metronet.gen.tr